Studio FotOgRaficzne,
Piotr Lipecki,
Witam!

Jestem freelancerem. Zajmuję się obsługą wizualną firm i projektów od przeszło dziesięciu lat. Warsztat Studia Sfor oparty jest na fotografii. Realizowałem jednak projekty z szerokiego spektrum sztuk audiowizualnych. Specjalizuje się w realizacji materiałów potrzebnych do prowadzenia kampanii marketingowych, wizerunkowych, PR-owych: osób, przedsiębiorstw, produktów czy przestrzeni.

W kompleksowy sposób zorganizuje i przeprowadzę sesje fotograficzne pomieszczeń, pracowników, przestrzeni, produktów, potraw i wszystkiego co chcesz zaprezentować. Dysponuję także możliwością zaprojektowania elementów graficznych na potrzeby dowolnego projektu, księgi znaku czy kreatywnych materiałów multimedialnych związanych z wizerunkiem oraz promocją; od prostych składów graficznych po skomplikowane systemy identyfikacji wizualnej.

Powstały
181362
pliki multimedialne
znajdujące się w
7209
folderach
zajmują około
4518
gigabajtów [Gb]
odbyło się
353
Sesji fotograficznych

Wybrane umiejętności i programy

Fotografia | Retusz90%
Grafika | Skład75%
Video | Animacja | Dźwięk65%
Html i CSS55%

Najnowsze realizacje

Zobacz Portfolio.

Zapraszam do współpracy!

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i kontaktu w sprawie szczegółów dotyczących współpracy. Staram się odpowiadać na wszelkie pytania w czasie nie dłuższym niż 48h (na ogół szybciej ;]). Pozdrawiam!

Skontaktuj się.